-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

BÜYÜK ŞEHİRDE SORU İŞARETLİ İHALE

BİR AİLEDEN ÜÇ KİŞİYE KIYAK İMKANLAR BÜYÜKŞEHİRDE.

22:19:34 | 2020-04-15

BİR AİLEDEN ÜÇ KİŞİYE KIYAK İMKANLAR BÜYÜKŞEHİRDE.

İDDİA EDİYORUZ, SAYIN SEÇER AYRIM YAPIYOR…

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Vahap Seçer’in ortaya koyduğu yönetim şekli tüm Mersin halkından tepki alamaya devam ediyor.
Yüzlerce tazminatsız işten çıkarttığı işçileri adeta aileleri ile birlikte açlığa mahkum eden Vahap Seçer, meğerse kolladığını da tam kolluyormuş.
BİR AİLEDEN ÜÇ KİŞYE KIYAK İMKANLAR BÜYÜKŞEHİRDE.
Vahap Seçer’in danışmanı olan Ertan Liman adeta ihale simsarlığı yapıyor iddiası Mersin halkının gözünden kaçmıyor.
CHP tabanı rahatsız.
Gelelim, performans düşüklüğü var diye yüzlerce işçiyi açlığa mahkum eden sayın Vahap Seçer’in bu işlerden haberi var mı ?
İddialar doğru ise hak hukuk adalet gibi cümleleri çok rahat konuşan sayın Vahap Seçer’i İç İşleri Bakanlığını göreve davet ediyoruz.

İddia 1- Meski Başkan Danışmanı Ertan LİMAN in belediyedeki bütün ihale süreçlerini yakinen takip ettiğini biliyor musunuz.?

İddia 2- Meski Başkan danışmanı Ertan LİMAN in eşi olan Mine LİMAN’a Mimarlık ve danışmanlık adı altında 176.000 bin Tl Lik ihale verdirdiğini biliyor muydunuz.

İddia 3-Meski Başkan Danışmanı Ertan LİMAN in kızı Deniz LIMAN’ında Mersin Büyükşehir belediyesinde psikolog olarak çalıştığını biliyor muydunuz.

İddia 4- Baba DANIŞMAN, Anne hem çalışan hem ihale alıyor, kızınızda belediye çalışanı, bir evden üç kişi nüfuslarını kullanarak çalışıyorlar evinde sofrasında ekmek bulamayan o kadar çok insan varken bence Vahap SEÇER’in etrafına bir bakması gerekiyor mu ?

Benim bildiklerim belki bunlar elzem olanlar, ancak bilmediklerimiz varmı vardır belki de ama ben bu durumu MERSİN halkının bilgisine sunuyorum.
Haberde iddia edilen isimler açıklama yaptığı an aynı şekilde söz hakları vardır.
ETİKET :  

Tümü
1