-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HASTANEYE KALDIRILDI

BAŞKAN KORKUTTU

23:43:14 | 2019-12-26

Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan rahatsızlanarak Medical park hastanesine kaldırılmıştır.
Geçmiş olsun acil şifalar dileriz.

TARSUS HABER MEDYA GAZETESİ

HASTANEDEN AÇIKLAMA 

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi altına alındı. 

Hastane Başhekimi Dr. Ozan Levent, 'Başkanımızın sağlık durumu şu an gayet iyi, dinlemekte ve tedavisi devam etmektedir. Sevenlerine bu müjdeyi vermek isteriz'' dedi. 

Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, kalp rahatsızlığı nedeniyle Medical Park Hastanesinde  tedaviye alındı.  Bozdoğan'ın hastaneye kaldırıldığını duyan sevenleri hastaneye akın etti. 
Başkan Bozdoğan'ın sağlık durumu ile ilgili basın açıklaması yapan Hastane Başhekimi Dr. Ozan Levent, '' Başkanımız bugün küçük bir kalp rahatsızlığı geçirmiş. Hastanemize saat 5.30-6.00 civarı bir başvurusu oldu.  Bilgilendirme amaçlı, başkanımıza yapılan işlemler ve tedaviler sonrası başkanımızın sağlık durumu şu an gayet iyi, dinlenmededir, tedavisi devam etmektedir. Bir müddet gözetimimiz altında kalacaktır. Bu açıdan içimiz rahattır şu an. Ancak önemli bir organdır kalbimiz bildiğiniz gibi. Bir Müddet hastanemizde misafirimiz olacak. Sağlık durumunun gidişatına göre bu süre belli olacaktır. Ama hali hazırda bu dönem için gidişatı gayet iyidir. Bilinci açıktır.Herhangi bir koma durumu vesayire söz konusu değildir. Sevenlerine bu müjdeyi vermek isteriz. Yalnız bir ricam olacak. Seveni çok ama ziyaretler kendisi için ve beraber yanında bulunan diğer hastalarımız için yorucu ve yıpratıcı olacaktır. Bu konuda herkesten maksimum itinayı istirham edeceğiz' ifadelerini kullandı. 
Öte yandan, Tarsus Belediye Başkanlığı sosyal medya hesaplarından Başkan Dr. Haluk Bozdoğan'ın, genel sağlık durumunun iyi olduğu, Bozdoğan'ın sağlığıyla ilgili endişe edilecek bir durumun söz konusu olmadığı bildirildi.
ETİKET :  

Tümü
1